Rüyada Asansöre Binmek

Bu Sayfayı Paylaş

Rüyada asansöre binmek ne anlama gelmektedir? Rüyada asansöre binmek neyi işaret eder? Bu rüya, rüya sahibinin yeni bir işe, güzel fırsatlara, mutluluğa, feraha ve hayırlara işarettir. 

Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, kişinin iyi bir evlada sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına, kendisine yakışır bir eşe sahip olacağına, hanesinden huzurun ve mutluluğun eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, hayatında gerçekleşebilecek bazı olumsuzların ortaya çıkaacağına, kişinin hastalanabileceğine, işinin iyi gitmeyeceğine, bazı sıkıntıların çıkacağına ve sorunlarla yüzleşmek durumunda kalınacağına işarettir.

Rüyada Asansör Beklemek

Rüyada asansör beklemek, rüya sahibinin sevdikleriyle, dostlarıyla arasının bozulacağına tartışacaklarına delalet eder. Rüya sahibi bazı kişiler tarafından üzülecektir.

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada bozuk asansöre binmek, hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Hayırlı haberlere delalet eder. Sevdikleri, yakınları, tanıdıkları eş dost ve akrabalarıyla arasının daha iyi olacağını işaret eder. Çalışma hayatının iyiye gideceği ve çevresi tarafından saygı göreceğini gösterir. Aynı zamanda maddi olarak kazanımlar elde edeceğini işaret eder. 

Rüyada Asansörle Çıkmak

Rüyada asansörle çıktığını görmek, rüya sahibinin vatanına milletine hayırlı birisi olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin sinirlerine hakim olamadığına, en ufak bir olayda sinir küpüne dönüştüğüne, kendisini kontrol etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

 

Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Rüyada asansör tamircisi görmek, borç ile tabi edilir. Rüşa sahibi gerçek yaşamda borçlanacaktır. Ancak borçların kendisini üzmeyeceğini, sonunda bu borçlarını ödeyeceğini işaret eder. 

Rüyada Yanlış Asansöre Binmek

Rüyada yanlış asansöre bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayır duası alacağını gösterir; özellikle anneve babasından iyi dualar alacaktır. 

Rüyada Asansör Temizlemek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada asansör temizlediğini gören rüya sahibinin, çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğuna yorulur. Kişinin çok büyük işlere atılacağına, etrafındaki sorunları tamamen çözeceğine, kafasının rahat olacağına işaret etmektedir. 

Rüyada Asansörle Aşağıya İnmek

Rüyada asansörle aşağıya indiğini görmesi, kişinin yakın bir zamanda büyük bir işe girişeceğine, bu işten çok karlı çıkacağına, ailesi tarafından gurur duyulacak işlere imza atacağına, hayatının başarılarla ve galibiyetlerle geçeceğine alamet eder.

Rüyada Camdan Asansör Görmek

Rüyada camdan asansör görmek, lüks yaşamı işaret etmektedir. Rüyayı gören rüya sahibinin modern ve lüks bir yaşam süreceğine, içerisinde bulunduğu durumdan kurtulup zengin hayatı yaşayacağına, para derdinin olmayacağına rivayet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir